Blue bag

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Nemám ráda dlouhý bundy! Prostě nemám! Ale když jsem si v prosinci zkoušela tuhle bundu v Mohitu, názor jsem tak trošku změnila. Ale ne natolik, abych si jí vzala, takže jsem šla nakonec domů s klasickým tmavě modrým kabátem. A víte jak se to říká, pokud se Vám něco líbí, vemte si to, protože toho budete později litovat! A přesně k tomu došlo. Celou tu dobu mi bunda nedala spát a říkala jsem, že jí prostě nutně potřebuju!
A i když šance, že bundu ještě budou mít byla mizivá, zbývalo mi jediné – začít si to prostě a jednoduše přát!
Tak jsem si řekla, že vejdu do obchodu a ta bunda tam prostě bude, a v mojí velikosti! Připadám Vám jako blázen? Čtěte dál :-)
Vzpomněla jsem si i na ty všechny knížky o tom, jak si správně přát a jak si vlastně můžete přitáhnout do života COKOLIV co si přejete. Tak proč bych si já nemohla přitáhnout i bundu, která mi nedala tak dlouho spát :-D
Takovým malým testem je typický příklad s parkovacím místem. Jak píše Pierre Franckh v knize „Jak si správně přát“  – „Než sednete do auta, vyzualizujte si dané parkovací místo, například u obchodního centra, představujte se právě ono místo, kde chcete zaparkovat, vyšlete přání a dále už na to nemyslete“ Věřte, že to dané parkovací místo bude volné nebo z něj bude právě někdo odjíždět. Naopak pokud budete negativní a budete přemýšlet nad tím, jak zase nebude na parkovišti místo, jak zase bude všude plno a vy budete muset parkovat x metrů od vchodu, tak se spolehněte, že to tak opravdu bude! Vyzkoušejte si to na malých drobnostech a uvidíte, že to skutečně funguje. Nazývejte to, jak jen chcete – vesmír, universum…
Možná se Vám to bude zdát směšné, ale nejlepší je, si to zkoušet na takovýchto věcech, které Vám mohou zpříjemnit den, a navíc pak sami uvidíte, že to skutečně funguje! Dá se to praktikovat naprosto na všem. „Dnes mi přítel řekne, že mi to sluší“, „Dnes bude cesta do práce probíhat bez jediného problému a já přijedu včas“ , „Dnes se mi bude v práci dařit“. Doporučuji si přečíst knihu Tajemství, nebo se podívat na film.
Ale teď zpátky k tomu, co jsem vlastně chtěla. Stejně tak tomu bylo totiž i s mojí bundou. Přišla jsem do obchodu a věděla jsem, že na mě bunda čeká a v mé velikosti. Věřte nebo ne, byla tam! A dokonce ve velikosti 34 ve které minule ani nebyla :)
Jsou to drobné věci, ale člověk alespoň vidí, jak jsou myšlenky a přání mocná. Můžete mít vše po čem jen toužíte, můžete být vším, čím si přejete být!

„Pokud si něco přeješ, celý vesmír se spojí, abys to mohl uskutečnit!“

Já si tímto způsobem plním své sny, třeba i pracovní, protože i v těchto případech jsem postupovala stejně a vlastně jsem díky tomu získala zaměstnání, po kterém jsem vždycky toužila. Vše je jen v hlavě a v tom, co vysíláte. Chcete lásku? Přejte si ji. Chcete peníze? Přejte si je. Ano, tak jednoduché to je.

 „Člověk se stává tím, na co myslí, co prožívá, jaké jsou obsahy jeho uvědomění a čemu věnuje většinu svého času.“ 

S láskou, Vaše Nela ♥

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mohito / coat, bag
Reserved / pants, sunglasses
F&F / Shoes

FacebookPinterestTwitter
0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.