Christmas wishlist

christmas wishlist

Už tu dlouho nebyl wishlist, a jelikož se o víkendu chystám do Vídně a mám v plánu navštívit Parndorf, sestavila jsem si „menší“ wishlist. Některé věci už jsem si stihla pořídit, jako třeba Superstary, Selmu od Michaela Korse a tuhle krásku od Diane Von Fürstenberg.
První věcí, kterou bych si ráda pořídila v Parndorfu je peněženka, jelikož už nutně nějakou potřebuji. Hlavními kandidáty jsou Prada a nebo Michael Kors. Na Chodově se mi moc líbila hadí a nebo tahle zlatá. Pokud by se mi podařilo sehnat Pradu, tak určitě zvolím černou klasiku se zlatými detaily. Druhou věcí, bez které nechci odjet jsou hodinky, tady nemám ještě úplně jasno, jestli zlaté či stříbrné, ale zvolím opět asi Michaela Korse. Brousím si také zuby na „Neverfullku“ od LV, tak snad budu mít štěstí.
A jelikož je v Parndorfu také Calvin Klein Underwear, určitě si jako správná blogerka musím pořídit tohle boží spodní prádlo!
V neposlední řadě toužím i po nějakém novém parfému, ačkoliv jich mám doma požehnaně, chce to prostě něco úplně nového :) Moc se mi líbí Givenchy Dahlia Divin a nebo Miss Dior.

A co vy? Máte také už svůj vánoční wishlist? Co se přejete od Ježíška? :-)

Mějte se moc krásně užívejte si tyhle krásné chvíle s těmi co máte rádi ♥

1. Adidas Superstar // Here
2. Louis Vuitton Neverfull Monogram
3. Louis Vuitton Agenda
4. Miss Dior // Here
5. Calvin Klein Underwear // Here
6. Heels // Here

Bez názvu-3

1. Shoes // Here
2. Michael Kors Wallet // Here
3. Givenchy Dahlia Divin // Here
4. Michael Kors Selma crossbody bag // Here
5. MAC Studio Fix Powder
6. Diane von Fürstenberg bag // Here

FacebookPinterestTwitter
0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.