Dresdner Striezelmarkt

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dnes Vás vezmu do Drážďan na tradiční vánoční trhy! Samozřejmě jen virtuální cestou :-) V Drážďanech jsme byli zhruba před 4 týdny podívat se na trhy a samozřejmě něco nakoupit. Bohužel jsem se dřív nedostala k publikování článku.
Na trhy jezdím každý rok a prostě tu místní atmosféru miluju. Je to jiné, než třeba na Staromáku, ačkoliv tam jsou trhy také nádherné. Zkrátka každé město má své kouzlo a svou nezaměnitelnou atmosféru.
Samozřejmě, že nechyběl tradiční svařák, bratwurst a jiné dobrůtky! :) Určitě Vás bude zajímat, zda-li tam bylo opravdu tolik lidí a jestli to bylo tak šílené, jak se povídá – ano, lidí bylo opravdu hodně, ale nemyslím si, že by to bylo nějak strašné. Kdo chodí na trhy pravidelně, je už jistě zvyklý :)
Co se týče nákupů, koupila jsem si v Primarku pouze pár drobností – spodní prádlo, kožené kotníčkové boty ve slevě za 20 euro a cardigan. A také něco málo pro rodinu pod stromeček :)

Den před Vánocema jsem byla ve Vídni, jelikož jsem měla nakonec dovolenou a do práce jdu až v lednu. Takže jsme toho využili a vyrazili. Přeci jenom jet tam o víkendu by byla asi sebevražda :-) Ale o Vídni až v nějakém z dalších postů, pokud se mi podaří dát do kupy nějaké fotky, jelikož tam byla šílená mlha a nedalo se moc fotit :-/

Snad se Vám články tohoto typu budou líbit :)

Mějte se nádherně ♥ Nela

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

FacebookPinterestTwitter
0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.