Favorite shoes for spring

Hezký nedělní podvečer!

Dnešní článek je vlastně takový new in, ve kterém bych Vám chtěla ukázat moje nové botičky na jaro, ze kterých mám velkou radost! Může to být i taková inspirace pro Vás na jarní nákupy.. Pokud je tedy už nemáte za sebou :-)
Jaro pro mne představuje období, kdy nejen že všechno kvete, ale kvete vlastně i můj šatník. Po zimě, kdy nosím pouze neutrální a tmavé barvy se všechno tak nějak probouzí ze zimního spánku. V mém šatníku se objevují pastelové barvy, květinové vzory a spíše světlé odstíny. Kabáty nahrazují lehké bundičky a kozačky zase lodičky. Lodičky jsou mojí velkou vášní a naprosto miluju jejich nošení. Dokáží prodloužit nohy, zeštíhlit postavu, podtrhnout křivky a jsou prostě a jednoduše ženské. A tu ženskost, to je to, co i muži na nás milují.
Vždy se snažím lodičky vybírat nejen podle toho, jak vypadají, ale také jak mi sedí. Není totiž nic horšího, než když Vám lodičky nesedí, bolí Vás z nich nohy nebo se v nich špatně chodí. Párkrát jsem už také neodolala a pořídila si lodičky, které byly nádherné, ale absolutně se v nic nedalo chodit. Zvažuji také to, jestli v nich vydržím třeba celý den v práci, což je pro mě při koupi také hodně důležité.
První dvoje jsou z Mohita a sami můžete vidět, že jsou prostě nepřehlédnutelné. Líbí se mi výrazné vzory, ale musíte počítat s tím, že takové boty se pak mohou hůře slaďovat se zbytkem outfitu. Boty jsou nejen krásné, ale také pohodlné. Nemají příliš vysoký podpatek, takže se v nich dá vydržet i několik hodin. Barevné jsou sice trošku vyšší, ale přesto se v nich nechodí špatně. Na celodenní nošení to ale asi nebude :-)
Třetí a čtvrté jsou z Deichmannu a musím říct, že jsem byla opravdu překvapená. V deichmannu jsem si boty kupovala naposledy snad na střední, od té doby se mi tam nikdy nic nelíbilo. Tentokrát však musím říct, že tahle kolekce je opravdu skvělá a myslím si, že každý si tam přijde na své. Starorůžové lodičky seženete také v černé a béžově barvě, mně se ovšem nejvíce líbily v této starorůžové. Díky nízkému podpatku se v nich dobře chodí a dá se v nich vydržet i celý den – vyzkoušeno! :-) Ale díky otevřené špičce mějte pro jistotu u sebe náplast.
Šněrovací balerínky jsou letos klasika a určitě by Vám neměly v botníku chybět. Jsou trendem už od loňského roku, ale letos jsou k vidění opravdu všude! V Deichmannu je seženete i v červené a vypadají opravdu božsky! No, a co Vám budu povídat, i ceny jsou parádní! Starorůžové 599,-Kč a šněrovačky 649,-Kč ! No neberte to!

Co na ně říkáte? Je to Váš šálek kávy? :-)

Pusu, Nela.

FacebookPinterestTwitter
0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.