Fog in Parndorf

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Do poslední chvíle jsem si nebyla jistá, zda-li tento outfit vůbec publikovat, protože fotky nejsou zrovna moc kvalitní ani pěkné. Jak už jsem psala v předchozím článku, v Parndorfu byla hrozná mlha, přesto jsme outfit nafotili, v domnění, že to na fotkách nepůjde tolik vidět, a že popřípadě si s tím pohraju ve Photoshopu. Bohužel ani Photoshop si s tím nedokázal moc poradit, nicméně fotky jsem se i přesto rozhodna zveřejnit, tak snad mi prominete tu kvalitu :)
Do Parndorfu jsem si chtěla vzít především něco pohodlného, v čem se budu cítit dobře a především v tom vydržím celý den. Zvolila jsem proto džíny s vyšším pasem ze Zary, které jsem si naprosto zamilovala! Vzala jsem si černé Conversky a kabelku od Diane von Fürstenberg. Obecně mám ráda takovéto jednoduché outfity, kord v kombinaci denim a černá! Tím člověk prostě nikdy nemůže nic zkazit :) Pokud se dokážu nějak poprat s fotkami s Parndorfu, tak udělám samostatný článek s nějakými tipy a možná i new in, abyste viděli, co jsem si v Parndorfu pořídila :)

Do té doby se mějte nádherně ♥ Kiss, Vaše Nela.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mango / Jacket
C&A / Turtleneck
Zara / Jeans
Converse / Shoes
Diane von Fürstenberg / Bag

FacebookPinterestTwitter
0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.