in my bag

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dnes Vás nechám nahlédnout do mé kabelky a prozradím Vám, co mi v ní nikdy nesmí chybět! Pokud opomeneme klíče a peněženku, kterou nosí ve své kabelce každá z nás, nesmí mi tam samozřejmě také chybět můj milovaný iPhone, který je mým společníkem všude. A jako správná blogerka jsem online prakticky pořád a sdílím tak na instagramu všechny své zážitky z každodenního života.
Nezapomínám také na diář, protože to, co si nenapíšu, to prostě nevím. Jsem stále věrná papírové formě, protože různé upomínky a poznámky v telefonu mi zkrátka nic neříkají. Sluneční brýle mám v kabelce také po celý rok, protože bez nich jsem doslova ztracená. Za volantem se bez nich zkrátka neobejdu.
Nikdy mi také v kabelce nesmí chybět žvýkačky a bonbony, ať už pro svěží dech, nebo jen tak  na chuť. Momentálně jsem si zamilovala tyto jahodové bonbóny s jasmínem z DM. Jsou bez cukru a mají vynikající chuť. Určitě vyzkoušejte také pomeranč s rakytníkem, je to vážně dobrota!
A jako každá žena mám v kabelce vždy nějakou tu rtěnku, lesk nebo balzám na rty.
Aby můj make-up vydržel celý den a já se neleskla, tak u sebe vždy nosím pudr. Už pár let používám MAC studio fix a dle mého názoru není lepšího pudru.

Pro osvěžení nosím v kabelce cestovní balení termální vody, která mě nejen pomáhá během dne osvěžit, ale dodá mojí pokožce potřebnou vláhu.
V létě dávám přednost sladším parfémům, letos nejčastěji v kabelce nosím Giorgio Armani Si nebo Chloé Love Story.
Poslední věcí, kterou v mé kabelce také najdete vždycky, je antibakteriální gel. Nejraději mám ten z Marks&Spencer, který má příjemnou citrusovou vůni.

A co nosíte v kabelce vy? Budu ráda, když mi napíšete do komentářů, co nesmí nikdy chybět v kabelce Vám :-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Kabelka / MOHITO
Diář / ELLE
Pudr / MAC Studio Fix
Parfém / Giorgio Armani Si
Antibakteriální gel / Marks&Spencer
Bonbóny / Dm Drogerie
Lesk / Lancome
Rtěnka / Rimmel Kate Moss
Termální voda / La Roche-Posay

FacebookPinterestTwitter
0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.