Jak docílit plnějších rtů

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Toužíte po plnějších rtech, ale příroda Vás v tomto směru, stejně jako mne neobdařila? Mám pro Vás několik tipů a triků, jak si s tím poradit!

Jak víte, před necelým půl rokem, jsem podstoupila zvětšení rtů injekční metodou, v Esthé Laser Clinic. Zvětšení rtů za pomoci kyseliny hyaluronové je dočasné, vydrží 6-12 měsíců. Výhody to má jednoznačně ty, že nemusíte podstupovat plastickou operaci a během několika desítek minut, odcházíte z ordinace s plnými rty, prakticky bez bolesti a bez dlouhé rekonvalescence. Navíc si takto můžete ozkoušet, zda-li Vám vůbec větší rty budou slušet, a pokud by se Vám to případně zdálo málo, můžete kdykoli přidat. Pokud tedy toužíte po plných rtech, je to jednoznačně ta nejlepší metoda. Pro bližší info určitě mrkněte SEM.

Pokud však máte strach z jehel, mám pro Vás pár skvělých tipů, jak si alespoň opticky vyčarovat větší rty. Takže určitě čtěte dál! :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Vezmeme to hezky od začátku.. Důležitý je peeling na rty, respektive tzv. Exfoliace. Stejně jako Vaše pokožka, potřebují i rty odstraňovat odumřelé kožní buňky. A toho docílíte buď peelingem na rty (např. Lush) nebo jednoduchou metodou, kdy na zubní kartáček nanesete vazelínu nebo kokosový olej a rty budete masírovat. Čímž se prokrví a ony pak budou vypadat šťavnatější a plnější.

Další nezbytností je hydratace, pravidelně mažte rty balzámem, ideálně přes noc. Uvidíte, že rty budou pak krásně hydratované a budou působit šťavnatěji.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Další, tentokrát optickou vychytávkou je rozjasňovač, který vždy naneste nad srdíčko a uvidíte, jak Vaše rty doslova ožijou, protože vytvoří iluzi světla a tím udělá rty plnější.

A teď už tipy na konkrétní triky v líčení. Pravidlem číslo jedna je určitě barva, čím tmavší, tím budou Vaše rty vypadat ještě menší, což nechceme. Pozor také na matné odstíny, které jsou sice nyní tolik trendy, ale s nimi bohužel plných rtů také nedocílíte. Myslete na to, že čím je odstín přirozenější, tím lépe. Krémová textura, drobné částečky odrážející světlo nebo lesk, tohle jsou přesně ti pomocníci, kteří Vám pomohou k dokonalosti Vašich rtů. Dodají jim přesně ten šťavnatý vzhled, který potřebujeme. Já mám pro Vás tipy na konkrétní produkty, které se mi osvědčily a které používám nejraději.

Na první fotkách můžete vidět rtěnku MAC v odstínu Fanfare. Tato rtěnka je v podstatě má nejoblíbenější, protože má krásnou přirozenou barvu, navíc je krémová a dokáže vykouzlit krásné plné rty. Navíc naprosto jednoduše, vždy a všude! :)

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pokud byste raději nějakou levnější alternativu, tak ani Vás nezklamu. Zaběhněte do drogérky a mrkněte na rtěnku od L’Oréalu v odstínu 258. Rtěnka na rtech vypadá krásně, rty zároveň hydratuje a ještě navíc krásně voní. Díky drobným částečkám, které odrážejí světlo, budou vaše rty působit plnějším dojmem. Bohužel, výdrž není zdaleka taková.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

A na závěr pro Vás mám trošku náročnější tip, ale nic co byste nezvládly. Konturkou vykonturujte rty, tak, aby lehce přesahovaly Vaši linii rtů, ale tady opatrně! Méně je více.. Já jsem si oblíbila od Flormaru odstín 202. Skvěle se s ní pracuje a dlouho vydrží. Následně nanesu rtěnku MAC v odstínu Brave. Rtěnka je krásně pigmentovaná, dobře drží a vypadá přirozeně. Pro zintenzivnění efektu pak doprostřed rtů nanesu buď světlejší odstín rtěnky, světlý stín, a nebo lesk.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

FacebookPinterestTwitter
0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.