Lace up heels

Zdravím Vás zlatíčka!

Minulý víkend jsem byla v Praze na pochůzkách ohledně blogu a zároveň jsem nafotila s Davidem outfit, a vznikly z toho tyhle krásné fotky! Nepotrpím si na zbytečné retušování, filtry a já nevím co ještě, líbí se mi přirozené fotky, což si myslím, že se povedlo. David je moc šikovnej a já jsem moc ráda, že se naše představy shodovaly, protože to je to nejdůležitější. Tímto bych mu moc chtěla poděkovat a pevně věřím, že se tu od něj jistě objeví více fotek :-)
Pokud byste i vy měli zájem něco nafotit, určitě se nebojte mu napsat! Na jeho tvorbu mrkněte na facebook ZDE.
Jinak nejvýraznějším prvkem celého outfitu jsou jednoznačně boty, do kterých jsem se doslova zamilovala. Každoročně se těším, až se v obchodech objeví jarní kolekce, a ačkoliv jsem milovnice černé, květinovým potiskům a svěžím jarním pastelovým barvám prostě neodolám. I o to víc si stále více zamilovávám Mohito (i když.. jde to ještě víc?) protože tam narazíte doslova na skvosty! Ty jejich áčkové sukně s jarními vzory, nádherné a originální lodičky, které poutají pozornost už na dálku.. Áááách! Je to jednoznačně můj neoblíbenější obchod, který nejvíc vystihuje můj styl. Jedná se totiž o oblečení pro ženy ve věku 20-30 let, které milují originální městskou eleganci, kam sama sebe řadím. Dávám přednost elegantním věcem – podpatky, sukně, šaty, sáčka, samozřejmě to neznamená, že zavrhuji džíny a tenisky, ale mám zkrátka ráda ženskost.  Mám pocit, že veškeré jejich oblečení je něco jiného, neotřelého a zkrátka výjimečného, co v jiných obchodech nenajdete. Líbí se mi, že hodně sledují módní trendy a dost často se inspirují u světových návrhářů, což je vidět nejen na oblečení, ale hlavně kabelkách.
Navíc oceňuji, že v tom nechodí půlka Prahy jako je tomu třeba s věcmi z H&M. Je to dané jak počtem obchodů, tak ale počtem kusů od každého druhu oblečení. No, a o originalitě nemluvě!

A co vy a Mohito? Nakupujete zde? A co říkáte na fotky? :-)

Užijte si víkend a pořádně si odpočiňte! Pusu, Nela.

Mohito / Skirt, heels
Reserved / Shirt
Mango / Jacket
Ebay / Bag, sunglasses
Michael Kors / Watches

Photos by David

FacebookPinterestTwitter
2

2 komentáře u „Lace up heels

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.