Last minute christmas gifts

nellvogue_gift_for_her

Za dva dny tu máme Vánoce, a tak jsem si řekla, že pro Vás přichystám článek na téma dárky na poslední chvíli. Spousta z nás nakupuje dárky na poslední chvíli, ať už z časových důvodů nebo že nemůžeme najít ten správný dárek. Já mám každoročně největší problém s dárkem pro tátu a dědu. Takže dárky pro ně vždycky kupuji jako poslední. A co si budeme povídat, je mnohem jednodušší vybírat dárek pro ženu, ať už je to kamarádka, maminka nebo třeba sestra.
Pokud dárky už máte, ale dokupujete třeba jen nějaké drobnosti, tak i Vám přijde třeba můj článek vhod :)
Nejprve se mrkneme na dárky pro ni. Ať už je to pro kamarádku, maminku, sestru nebo babičku, jedno máme my ženy společné – všechny milujeme parfémy a kosmetiku. Takže dárkovou kazetou nebo parfémem prostě nikdy nic nemůže zkazit. Druhou věcí je oblečení, pokud víte, co dotyčná ráda nosí, popřípadě jakou má velikost, není co řešit. Myslím si, že i takové pěkné pyžámko, župan nebo třeba pletené ponožky také potěší každého. V případě, že si netroufáte, můžete zakoupit dárkovou poukázku, kterou si nabijete na libovolnou částku a obdarovaná si pak může nějaký ten kousek vybrat sama. Jelikož vím, že můj blog čtou i muži, tak pevně věřím, že to může být i pro ně užitečné téma :-)

1. Dárková kazeta Chloe Roses, Douglas
2. Menu podle Koko ( Kuchařka foodblogerky )
3. Svíčka Diptyque, Simply Concept Store, Pařížská
4. Polštář, H&M Home
5. Župan, H&M
6. Pletené ponožky, Lindex
7. Kniha Alexa Chung
8. Náhrdelník, H&M
9. Bačkůrky, Lindex
10. Vichy kazeta, partnerské lékárny
11. šátek, H&M
12. Hrneček, F&F Home
13. Dárková kartička, H&M
14. Obraz, nordicday.cz
15. Saténové pyžamo, Lindex
nellvogue_gift_for_him

Dárky pro něj – u mužů všechny jednoznačně sázíme na klasiku – oblečení, parfémy a spodní prádlo. Ostatně, kdo jiný by jim měl kupovat spodní prádlo než my ženy :-) Radost jistě udělá i kvalitní kašmírová šála, kožený pásek nebo třeba kožená peněženka. Letos jsem měla v plánu příteli pořídit kvalitní koženou peněženku z Brašnářství Tlustý, kteří jsou známí prvotřídní kvalitou a zpracováním. Zboží Vám vyrobí na míru, a vše je ruční práce. Co je na tom ale nejlepší, že si můžete nechat vyrazit své iniciály, což jsem měla já v plánu na peněženku pro přítele. Bohužel jsem napsala pozdě a jelikož byli zahlceni objednávkami, peněženka by se do Vánoc nestihla. Pokud Brašnářství Tlustý neznáte, určitě mrkněte na jejich facebook.

1. Sada L’Occitane
2. Vichy dárkový balíček, lékárny
3. Parfém YSL, Sephora
4. Kožený pásek, H&M
5. Kožený obal na mobil a peněženka, ZOOT.com
6. Pyžamo, F&F
7. Kašmírová šála, H&M
8. Taška, H&M
9. Trenky, H&M
10. Košile, F&F

3

10

8  12 7 13

FacebookPinterestTwitter
1

1 komentář u „Last minute christmas gifts

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.