Lovely denim jacket

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Poslední dobou mě nějak víc baví zkoušet nové účesy a líčení. Přiznám se, že jsem nikdy nebyla nějak moc zručná, co se líčení týče. Používala jsem jen make-up, tvářenku a řasenku, tudíž make-up do 10minut hotový. Momentálně se v tom doslova vyžívám! Nejvíc mne baví matné rtěnky a lesky, konturování a konečně mi také není cizí, slovo blending :-D  Samozřejmě také nakupuju jak zběsilá, a i když jsem nikdy nebyla maniak, co se kosmetiky týče, každý, kdo byl u mě na návštěvě, tak mi řekl, že ještě nikdy neviděl tolik kosmetiky :-D O to hůř, že teď opravdu už nevím, kam to budu v té své mini koupelně dávat!

A aby toho nebylo málo, tak mě taky děsně baví různé účesy, takže začínám být celkem závislá na videích na Instagramu! Člověk se kolikrát až diví, jak jednoduché to je a přitom to vypadá, jak kdybyste strávili u zrcadla hodiny! Zatím však v tomhle směru využívám šikovných ručiček svý ségry, která byla asi v minulém životě kadeřnice, protože není nic, co by nezvládla :-D Ostatně jste to mohli vidět sami v předchozím postu.

Od táty jsem dostala jako předčasný dárek dvě kulmy ( širokou a kónickou), které jsem si přála, takže se momentálně vyřádím aspoň takto :-) třeba se do toho dostanu natolik, že pro Vás konečně začnu natáčet ty videa, o kterých pořad jen plkám – jsem já to slibotechna :-D Tak uvidíme! Tak mi držte palce a klidně mi do komentářů napište, co je Vaší největší závislostí, a zda-li byste nějaká ta beauty videa uvítali :-)

Mějte se moc krásně zlatíčka! ❤️

Ps: Ta džíska z Mohita je naprostá bomba, nemyslíte? ;-)

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mohito / Jacket
C&A / T-shirt
Reserved / Pants
Converse / Shoes
Ebay / Bag
Michael Kors / Watches

FacebookPinterestTwitter
3

3 komentáře u „Lovely denim jacket

  1. Sára

    Já bych určitě videa uvítala :)) vždycky se mi Tvůj make-up líbí ( hlavně tipy jak si děláš obočí) a vlasy máš také vždy eňo ňuno :)) Jinak bundička je vážně skvělá, o další důvod víc proč se do Mohita zajít podívat.. Doufám, že jí u nás v Ústí budou mít taky a není jen v Pze :-/

    1. Nela Turková Autor příspěvku

      Jsi hodná, děkuji moc! :-) Já Mohito miluju, chodím spíš na Čerňák, ale v tom ústeckém jsem taky několikrát byla, a přijde mi, že tam mají to samé, co na čerňáku. Dokonce tam občas najdu kousky, které jsou už v Praze vyprodané :-)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.