Month in pictures

OLYMPUS DIGITAL CAMERA
Moc Vás zdravím zlatíčka!

Jak jsem psala na facebooku, měla jsem teď tak trošku potíže s počítačem, a z původního týdne, se mi počítač opravoval dva týdny a ještě to není úplně v pořádku. Musím říct, že mi to celkem přišlo vhod, protože jsem si alespoň tak trošku odpočinula, věnovala se sama sobě, odpoutala se od toho virtuálního světa a žila „právě teď a tady“. Taky se Vám musím přiznat, že jsem byla zároveň tak trošku demotivovaná, znechucená a smutná, z toho co se teď na youtubové a blogové scéně dělo. Nepochybuji o tom, že jste to taky jistě zaznamenali – slovní útoky a napadání, urážení, vyhrožování smrtí a já nevím co ještě. Ať už je to Péťa , Zachy  nebo další. Pokud Zachyho neznáte, určitě se na něj podívejte! Jeho videa jsou kvalitní, má výbornou slovní zásobu, skvěle se poslouchá, a přitom je mu pouhých 12 let!
Nedokážu pochopit, kde se to v lidech bere, a že si neuvědomujou, že i blogeři a youtubeři jsou taky lidi, který maj city. Ten nevděk, kdy člověk fotí/natáčí, píše po večerech články, vkládá do toho kus sebe a především veškerý svůj volný čas a pak se dočká akorát zlých slov. V případě Péti výhrůžky smrtí mi přijdou už silně přes čáru. Bohudík, takovouhle zkušenost nemám, přesto mě to mrzí. Ale jak se říká „úspěch se neodpouští“.
Nebudu tvrdit, že jsem neměla slabý chvilky, kdy jsem si říkala, že končím, že mě tohle už nebaví a že je mi takhle vlastně lépe. Že už nechci být tohohle „světa“ součástí .. Dokonce ani móda už pro mě není to, co bývala, protože vidím všude tu „stádovitost“. To jak se všichni vzájemně napodobují, namísto toho, aby se každý snažil být originální a jiný. Mám pocit, že všude vidím jedno a to samé – počínaje růžovými a žlutými křiváky ze Zary a bombery ze Stradivaria konče. Když si projíždím instagram, mám pocit, že vlastně sleduju jeden a ten samý profil, ačkoliv je to už třeba desátý.
Nedokážu pochopit, proč někdo úmyslně nosí něco, co má půlka republiky. Že někomu nevadí, že denně potká x holek v té samé bundě. Ano, jsou to trendy a každá chceme držet krok s těmito módními trendy, ale za cenu toho, že budu stejná jako x dalších? Jen abych zapadla do této společnosti? Ne, děkuji.
Raději budu svá, nepůjdu se stádem, i za cenu toho, že nepůjdu s dobou a nezískám stovky lajků. Chci být originální a jiná, chci to být JÁ.
Možná to všechno vnímám nyní jinak, protože cítím, že jsou pro mě najednou důležitější zážitky a užívám si každého dne. Najednou pociťuji, že jde materiálno stranou. Možná i to je důvod, proč je můj blog momentálně spíš lifestylový, protože jsem asi našla sama sebe. Neřikám, že módu zavrhuji a že se tu už neobjeví žádný outfit, ale už to zkrátka pro mě není tak stěžejní.

Nicméééně, jsem si odpočinula, oklepala se a jede se dál :-) To je tak, když je člověk až moc citlivej a všechno si moc bere :-)

Tak to by bylo k mým pocitům a teď už si vychutnejte fotky, které jsem nashromáždila za poslední měsíc. Jak můžete vidět, je to hlavně o jídle :-) Zamilovali jsme si brunche v Bistru proti proudu, pravidelně chodíme na výborné Sushi a se ségrou pro změnu chodíme na Raw dortíky.
Pokud jste ještě nebyli v Bistru Proti Proudu, určitě tam zajděte. Já miluju jejich sendviče, wafle s pribináčkem a ten jejich bezlepkový věneček, to je teprve dobrota!

Na závěr pro Vás mám také skvělou zprávu, a to, že pro Vás mám Giveaway! A když bůh dá, tak hned několik! :-)

Doufám, že se Vám dnešní článek líbil! Mějte se moc krásně a buďte na sebe hodní, a užívejte si každého dne ♥ S láskou, Vaše Nela.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

13094263_1085801451490923_3215464167586480439_n

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

13240143_1087745714629830_5330323223152326119_n

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

13323467_1093053140765754_7538784926111725485_o

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Processed with VSCO with hb1 preset

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

FacebookPinterestTwitter
0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.