My Birthday Day

DSC_0845

Jak už jsme se minulý víkend zmiňovala, měla jsem narozeniny. A jak jsem taky slíbila, tak taky dodržuji, tímto svým narozeninovým dnem Vás provedu :-)

Jsou to mé 22. narozeniny a i když se to někomu může zdát málo, člověk si najednou uvědomí jak stárne :-( A jak to vše tedy probíhalo ?
Dopoledne, když jsem se probudila, tak na mě čekal skvělý brunch od přítele ! Btw, on prostě umí ty nej vajíčka, mňam !snídaněA vzhledem k tomu, že už se nemohl dočkat mého výrazu, tak se šlo na dárky :-) I když nejsem vyloženě milovnicí dortů (ovšem marcipánu ano :D ), tak k narozeninám dort zkrátka patří a přítel ví, že i ve 22 letech jsem jak malá a nemůžu mít zkrátka narozeniny bez dortu ! :D Takže nadále pokračuje v tradici mých rodičů :-) Každopádně dort byl nádherný, doslova mi vyrazil dech, absolutně jsem to nečekala, kord při té „kabelkové mánii“ z dortů. Přiznám se, že tohle mě nenapadlo a o to víc si toho vážím. Děkuju, zlato :-*

DSC_0846Samozřejmě nechyběla kytička a mé oblíbené Avanti :-)
DSC_0852A tenhle dárek mi udělal radost největší ! Růžový Instax mini 8, který jsem si tolik přála ! Je hezké, když ten druhý ví, co Vás baví nejvíc – v mém případě je to blog, a dárky tomu přizpůsobí. K foťáčku jsem dostala i náhradní „náplně“ a už teď se moc těším až budu fotit ! Myslím si, že se s tímhle fešákem budete od teď setkávat pravidelně :-)

DSC_0857

No není úžasnýýýý ? :) Hotová stylovka !

DSC_0860 DSC_0865O tomto dárku jsem věděla, protože bylo důležité vybrat tu správnou velikost, kord když já mám tak malou hlavu a pomalu ani nejmenší velikost mi je velká :D Chtěla jsem černou matnou, žádnou divočinu. Přítel vybral značku HJC, ve které sám jezdí. S tím, že mi nechal udělat nálepky s mým logem, takže se bude nosit ještě o to lépe :) Helmu jsme hned ten den vyzkoušeli a je parádní :-) ( na fotce nesměl chybět můj malý asistent :D )
DSC_0870 DSC_0876Po projížďce na motorce jsme se vydali do kina na film Yves Saint Laurent na který jsem se doslova klepala, až dorazí do kin. Kupodivu i Kubu zajímal, takže jsme si to moc užili. Film neměl chybu a i když znáte historii YSL z knížek stejně jako já, přesto Vás spoustu scén ve filmu překvapí. Já si dokonce dvakrát pobrečela :D Určitě všem doporučuji, nejlepší film za poslední dobu !
DSC_0882 kino

Doma, plný skvělých dojmů z filmu, jsme si udělali jednohubky a i když nerada, dort jsem nakrojila a moc jsme si na něm pochutnali :-) Nechyběl také přípitek :-)

dort

Vím, že je to trošku nevšední článek, ale doufám, že Vás i přesto bavil :-) Děkuji Vám za přečtení a zároveň děkuji mému příteli, za tento krásný narozeninový den !

dort2Mějte se moc krásně a užívejte jarního počasí :-*
N.

FacebookPinterestTwitter
3

3 komentáře u „My Birthday Day

  1. Aneta

    mám pocit, že my bloggerky máme dokonalé přítele :) nebo mají prostě jen zjednodušený výběr dárků díkyy tomu, že přes náš blog dobře vědí, co nás baví a po čem toužíme :))) krásné dárky i dortík, originální

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.