Parndorf + new in

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ahojte moji milí,

přináším Vám slibovaný článek z Parndorfu, který jsem spojila zároveň s NEW IN, abyste viděli, co jsem si tam pořídila.
Vezmu to hezky od začátku.. Co se týče cesty, myslím, že můžu říct, že cesta byla v pohodě, trvalo to necelých 5 hodin, ale vzhledem k tomu, že jedete prakticky celou cestu po dálnici, tak ten čas opravdu rychle utíká. Výhodu mají samozřejmě brňáci, kteří to mají co by kamenem dohodil.. My severočeši si najedeme trošku více :)
Já  si vždy před odjezdem za hranice zjišťuji, jak je to tam např. s pravidly silníční provozu, apod., abych předešla tučným pokutám.
Nenechte se zmást, v Rakousku nenarazíte na neomezenou dálnici, jako je tomu v Německu, ale maximální povolená rychlost je 130km/h. tedy jako u nás. No, co Vám budu povídat, svádí to :-)
Ačkoliv jsme byli v Parndorfu den před Vánocema, překvapilo mě, že lidí nebylo nějak zvlášť hodně. Když jsem pročítala diskuze, jak před Vánocema je to tam děs, že čekáte i hodinu na parkovací místo, trošku mě to děsilo. Přiznám se, že jsem tomu osobně moc nevěřila, protože vím, že my češi máme tročku sklony k přehánění a jsme zkrátka nedočkaví. Míst je tam opravdu víc než dost :-)
Jako první jsme zamířili do MK, jelikož jsem měla v plánu si pořídit nějakou kabelku, peněženku a hodinky. Následovala Prada, Gucci, Calvin Klein Underwear, Furla atd. Prada a Gucci byli celkem zklamání, jelikož opravdu staré kolekce, nic pěkného. Možná to bylo i dané tím, že bylo už vše rozebrané. Pokud se ptáte, jaké značky tam můžete najít, tak je to třeba Prada, Gucci, Michael Kors, Coach, Burberry, Armani, Furla nebo třeba Karl Lagerfeld. Podrobný seznam naleznete ZDE.

Co se týče cen, myslím, že tam určitě nakoupíte tak o 50% levněji, samozřejmě ne asi úplně všude. V některých obchodech se ceny nijak nelišily. Hodně jste se mě ptali, zda-li se vyplatí tam vyrazit, tak za mě rozhodně ano. Já jsem si nakonec pořídila hodinky, kabelku a peněženku. A když jsem to propočítávala, tak jsem ušetřila zhruba 10tisíc. což si myslím je super! :-)
V únoru bych se ráda podívala do Mnichova, kde je také outlet, kde je např. Coccinelle, Furla aj. a jelikož mám na svém pomyslném wishlistu dvě kabelky, tak ho určitě navštívím.

Doufám, že se Vám dnešní článek líbil a budete rádi za takovéto foto reporty z mých cest.

Mějte se moc krásně ♥ Kiss, Vaše Nela

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA

FacebookPinterestTwitter
2

2 komentáře u „Parndorf + new in

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.