Prague Fashion Night 2014

DSC_0543

A je tu slibovaný post z Prague Fashion Night, kterého byla ambasadorkou topmodelka Petra Němcová. Měla jsem to štěstí, že jsem šla kolem nějakého butiku (bohužel jsem to ani nezaznamenala, zda-li to byla Pařížská 17? Netuším) a skrze výlohu jsem viděla záblesky fotoaparátů a samotnou Petru. Před výlohami stáli mraky lidí a já mezi nimi..
Nakonec jsem se odvážila a vešla dovnitř. Kdyby se jednalo o kohokoli jiného, asi bych to neřešila, protože dá se říct, bulvár a celebrity mě nezajímají, ale jak jde o módu a mou nejoblíbenější modelku, tak jsem zkrátka musela ! :D Přiznám se, že jsem se necítila úplně příjemně, mezi všemi těmi VIP, fotografy a televizí, ale přesto jsem fotila hlava nehlava :-) Prodrala jsem se fotografy a snažila se ulovit co nejlepší fotky. Byla jsem naprosto v šoku, jak je Petra ve skutečnosti nádherná ! Neskutečně vysoká, dokonce nejvyšší i ze všech přítomných pánů, krásně štíhlá, nádherně opálená a pleť bez jediné chybičky ! Dámy, ona vážně neměla jedinou vadu na kráse ! :D Čeho jsem si ale stačila všimnout bylo, že díky žití v NY Petra doslova zapomněla svůj rodný jazyk. Americký přízvuk, zapomínání slov, koktání, dlouhé přemýšlení nad slovy.. Myslím si, že se to dá ale vcelku pochopit, když někdo žije v NY a do Česka zavítá jen zřídka a dorozumívá se pouze anglicky. Každopádně to nic nemění na tom, že je velice sympatická, příjemná a okouzlující. Na sobě měla outfit značky Blumarine u kterého samozřejmě nezůstala a později se předvedla v oblečení značky Tod’s.
Vzhledem k tomu, že jsem celý den od rána fotila, tak jsem stačila nafotit pouze tyto fotky a poté se mi foťák vybil, každopádně mi to bylo vcelku jednu, protože ten zlatý hřeb večera jsem ve foťáku měla a můj outfit a obchody vlastně nebyly ani tak podstatný :D Jsem moc ráda, že jsem měla to štěstí a Petru viděla :-)
Doufám, že se Vám budou fotky líbit !
Krásný den, N.

DSC_0552 DSC_0537 DSC_0546 DSC_0534 DSC_0553 DSC_0561 DSC_0540 DSC_0562 DSC_0541 DSC_0562 DSC_0559

Jimmy Choo

DSC_0572 DSC_0570

FacebookPinterestTwitter
2

2 komentáře u „Prague Fashion Night 2014

  1. Natálje

    asi budu jediná, kdo si to myslí, ale přijde mi takové divné, zapomenout svůj rodný jazyk. jinak jí to ale sluší, to jo :)

    1. Nela Turková Autor příspěvku

      Taky tomu moc nerozumím, ale asi je to možné. Každopádně je to škoda :-/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.