Spring 2015: Beauty Trends

PicMonkey Collage

Fashion Weeky nám „diktují“ nejen co se bude nadcházející sezónu nosit, ale také co bude trendy v oblasti líčení. A co to tedy bude? Stejně jako letošní rok se bude nosit nude líčení, tedy nahé líčení a  to co možná nejpřirozenější. Důležité je mít perfektní porcelánovou pleť bez chybičky a používat pouze světlé odstíny barev.
Opět jsme mohli na přehlídkových molech vidět výrazné obočí, dokonce i různé neobvyklé variace. Pokud tedy ještě nosíte tenké nebo řídké obočí, rozhodně je nejvyšší čas s tím jednou provždy skoncovat ! Obočí nechte dorůst, a pokud máte obočí i tak tenké nebo řídké, dopomohou Vám k tomu tužky na obočí nebo paletky. Klasika, která nás už doprovází nějaký ten pátek, je kouřové líčení. A co se týče líčení rtů, kromě nude rtěnek opět budeme sahat po těch rudých, tentokrát ale nepůjde o precizní líčení, ale o „rozpyté“ a nedbale nalíčené rty.

Giorgio Armani
Naprosto dokonalé kouřové líčení, ne příliš „agresivní“, přesto dokonale výrazné. Skvěle vypadá jak na blondýnkách, tak na brunetách. Volte spíše zemité barvy. Celé to podtrhnete výrazným a upraveným obočím.

Ármani

Burberry
Burberry sází na jednoduchou klasiku a tou jsou oči buď velice jemně nalíčené nebo vůbec a k tomu rudé rty. Vždy je důležité mít upravené a přirozené obočí.

burberry

Dolce & Gabbana
Nedbale nalíčené rty temně rudou rtěnkou, to je momentálně asi největší trend, který tu s námi bude i na jaře. Rtěnku na rty „naťupkejte“ prsty tak, aby byl efekt co nejpřirozenější. Oči opět líčíme jen minimálně. Oči orámujte výrazným obočím, ale vždy sázejte na přirozenost. Není nic horšího než nepřirozené „patvary“ obočí, které našemu obličeji nelichotí. Proto se vždy snažte dodržovat tvar Vašeho obočí a nepředělávat ho na jiný nebo tvořit zbytečně ostré hrany.

dg

Versace
Krásně šťavnatá pleť plná lesku! Versace opět sází na přirozenost, takže minimum líčení, ale nikdy nezapomínejte na bronzer a rozjasňovač! Rozjasňovač nanášejte na lícní kosti, na kořen nosu, nad rty, do vnitřního koutku oka a pod obočí. Budete vypadat svěže a mladistvě.

versace

Prada
Vždy je zapotřebí troška té extravagance a to i v líčení. Černé linky jsou zkrátka nesmrtelné, dokáží vykouzlit sexy look, dodají Vám šmrnc a krásně oči zvýrazní. Linky můžete buď mírně rozmazat a nebo naopak vykouzlit ty precizní.

prada

Fendi
Pokud si troufáte, můžete také vyzkoušet barevné linky. Využít můžete jakoukoliv barevnou kombinaci, dokonce i třpytky jsou trendy!

fendi

Emilio Pucci
Opět důkaz, že černé linky jsou klasika a nikdy jimi nic nezkazíte, ať je nosíte jakkoliv – na horním či dolním víčku, nebo jimi orámujete celé oko. Ovšem, všeho s mírou :) Pokud jste světlé typy, určitě nevypadá hezky tlustá černá linka kolem celého oka.

Emilio Pucci

Gucci
Perfektní pleť, rozjasňovač a zemité barvy stínů nebo tužek na oči. Takto vypadalo líčení v podání Gucci. Vždy myslete na to, že pokud máte výraznější oči, rty by neměly být výrazné a i naopak. Obočí však nikdy nezapomínejte zvýraznit.

gucci

FacebookPinterestTwitter
0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.