Striped dress

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Ahojte,

dnes mám pro Vás další outfit, který jsme fotili už před časem, kdy venku bylo ještě tak trošku pochmurné počasí. Když tak koukám na poslední outfity na blogu, tak si řikám, že už bych toho křiváka a kabelku měla asi sundat :D
Paradoxně obyčejná levná kabelka z ebaye a poslední dobou jí tahám asi nejvíc. Vyhovuje mi, že se hodí naprosto ke všemu, ať si vezmu lodičky nebo tenisky. A asi i tak trochu z pohodlnosti, kdy jsem poslední dobou líná nosit kabelky v ruce, takže tohle je ideální volba, navíc se tam vejdou veškeré každodenní nezbytnosti.
Poslední dobou mám také pocit, že u mě jednoznačně vede jednoduchost a zároveň pohodlnost – džíny, křivák, tenisky, popřípadě lodičky. Na druhou stranu, chci se Vám ukazovat taková, jaká ve skutečnosti jsem, co běžně doopravdy nosím. Vím, že spousta blogerek se oblékne jen na focení a ve skutečnosti by tak třeba ani neměly odvahu vyjít. Samozřejmě to neodsuzuji, je na každé z nás, jakým způsobem bude svůj blog vést. Já sama mám raději spíš blogy, kde se mohu inspirovat, než třeba ty „uměle“ vytvořené outfity na focení. Takovým příkladem je třeba Chiara Ferragni.. Mám pocit, že už to vůbec není ona, obléká si to, co jí její tým vybere, samozřejmě i na základě spolupráce, což je asi i logické. Nicméně to ztrácí to své kouzlo.. Což je podle mne škoda. A ačkoliv se na její fotky na instagramu ráda podívám, obdivuju jí za to, co dokázala, tak její blog už téměř vůbec nesleduju.
Naopak třeba Atlantic-pacific, ačkoliv má mnohdy outfity, které si člověk na běžné nošení asi nevezme, je to stále ona.. Je tam zkrátka vidět její rukopis a to, že ona tím doslova žije. Jak už jsem psala v předchozím článku, děsně mě baví a její styl je mi hodně blízký! A to je právě ten rozdíl.

Jaký na to máte názor vy? Dáváte přednost na oko nastrojeným blogerkám nebo spíše té realitě? A jaké blogy baví Vás?

Mějte fajn večer moji :-* Vaše Nela

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Mango / Jacket
Reserved / dress
Ebay / Shoes and bag

FacebookPinterestTwitter
2

2 komentáře u „Striped dress

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.