The best instagram accounts

PicMonkey Collage

Velkou inspirací nemusí být jen Pinterest, Tumblr nebo Lookbook. I na instagramu jí najdete také mraky. Já mám instagram ze všech sociálních sítí nejraději, sleduji něco kolem 320 účtů a je to pro mě nejen každodenní várka inspirace, ale zároveň se také ráda kochám krásnými fotkami. Kromě módy a fashion blogerek se ráda koukám také na cestování, home decor nebo třeba i hezky naaranžované fotky jídel a kosmetiky. Bezpochyby nejlepšími fashion blogerkami a interior stylistkami jsou holky ze severu, které pro to prostě mají cit. Kvalita jejich fotek je špičková a zkrátka vždy je na co se dívat. Hned v závěsu jsou za nimi dle mého názoru Němky, alespoň tedy co se IG účtů týče. Líbí se mi jejich perfektně naaranžované jídlo, kosmetika, oblečení, jejích pěkné a kvalitní fotky, ale také home decor. Kvalitní a hezké fotky jsou rozhodně základ úspěchu všech těchto dam! Já jsem si pro Vás v dnešním článku připravila seznam těch nejlepších! Nebudu zde zmiňovat účty jako Kristina Bazan, Chiara Ferragni, Kenza, Atlantic-pacific, Carli Bybel, Negin Mirsalehi, Sincerely Jules, Song of Style, Victoria Törnegren, apod. protože je mi jasné, že je v dnešní době sleduje snad každý a kdo ne, jako by ani nebyl!

FASHION

@SomethingNavy
Pro mě momentálně úplně největší inspirace. Líbí se mi nejen její outfity, ale také postava. Arielle je krásná, drobná Newyorčanka, která má svůj osobitý styl a její rodina podniká v módním průmyslu, proto má k módě tak blízko.

somethingnavy

@HelloFashionBlog
I tato blogerka patří momentálně k mým horkým favoritkám. Její styl je mi velice blízký, líbí se mi každičký outfit, který se na blogu objeví. Ano, i její postava je perfektní! A teď se podržte, je dokonce i maminkou!

image15

@Nettenestea
Annette je Norská blogerka a stylistka a pevně věřím, že jste na její perfektní outfity jistojistě natrefili na nějakém inspo účtu nebo stránce. Nejen, že je krásná a výrazná, ale ať si na sebe vezme cokoliv, vypadá božsky!

image46

@OracleFox
Bloggerka Amanda se pyšní snad těmi nejkrásnějšími a nejčistšími fotkami, jaké můžete na instagramu vidět. A tak není divu, že její fotky sdílí snad každý inspo účet. Amanda je velkou cestovatelkou, takže se můžete pokochat krásnými fotkami z různých koutů světa. Často a ráda nosí luxusní světoznámé značky a její cit pro módu je až k neuvěření, a tak není divu, že se Amanda živí jako kreativní ředitelka.

image7

@Kattanita
Tuto Newyorčanku sleduji poměrně krátce, přesto jsem si její účet zamilovala. Srší z ní obrovsky pozitivní energie a o její kráse a outfitech nemusím snad ani mluvit!

image26

@HippieHippieMilkshake

Tak tahle dáma dokáže zkombinovat i nemožné! Její styl je minimalistický, čistý, ale přesto originální a do posledního detailu perfektní. Miluju její fotky detailů a kvalitu fotek!

image8

@CatintheCity
Tato krásná Norka si také zakládá především na kvalitě svých fotek. Pokud se podíváte na její blog, najdete tam i její návody na krásné fotografie. Miluju její fotky ve sněhu, její šatnu ale i mnoho jejích outfitů.

image20

@JohannaeOlsson
Tuto švédskou blogerku pocházející přímo ze Stockholmu sleduji také krátce (jaká škoda), ale přesto si mě svým stylem naprosto získala. Její styl je mi velice blízký, protože je elegantní, chic a sexy! Když k tomu ještě připočteme její sex appeal a krásu, radost pohledět!

image27

Lifestyle

@Mariannnan

Tato 24-letá Finka poměrně dost často cestuje, takže na jejím IG najdete kromě outfitů také fotky z různých koutů světa, z jejího krásného bytu nebo různě krásně naaranžované jídlo či kosmetiku. Určitě stojí za to jí sledovat!

image17

@Kristinaaader

Tato Němka žijící v Americe si nejčastěji fotí jídlo, oblečení, kosmetiku, svůj krásný byt a jak jinak, než krásně naaranžované. Její fotky mne opravdu moc baví!

image37

@Laura_XVII / @Lisaa_Pr / @Fehlstmir

Miluju instagramy Němek! Ačkoliv jsou hodně barevné a převládá růžová barva, a není to úplně můj styl, hrozně mě baví sledovat jejich krásné fotky. To, jak dokáží i z jídla udělat něco naprosto dokonalého. Výjimkou nejsou ani 19-ti letá Laura, Lisa nebo Jessica.

image24

image25

image28

@_Natashaxx / @JessAleks

Tyto dvě Australanky jsou kamarádky, a tak není divu, že jejich IG jsou téměř stejné. Najdete na nich především luxusní oblečení, doplňky, ale také kosmetiku. Převládají zde světové značky jako Givenchy, YSL, Chanel, Christian Louboutin apod. Které obě milují. Vše mají vždy nádherně naaranžované, takže sledovat jejich fotky je opravdu zážitek!

image34

image48

 

 

FacebookPinterestTwitter
3

3 komentáře u „The best instagram accounts

 1. Anonym

  Mariannnan taky sleduji a její články na blogu jsou taky moc super :-) Ještě mě hodně baví Angelica Blick.

 2. Luccy

  Ahoj,
  jsi první blogerka kterou jsem se rozhodla sledovat. A chci ti říct, že máš můj obdiv. Jak dokážeš napsat ty články. Vždy se těším až postneš další.
  S pozdravem,
  Luccy

  1. Nela Turková Autor příspěvku

   Ahoj Luccy, ani nevíš, jak moc jsi mě potěšila! Jsem ráda, že se ti články líbí a nesmírně si vážím tvých slov ♡ Měj se moc krásně, N. :)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.