Vichy Dermablend 3D

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Krásné nedělní odpoledne krásky!

Dnes mám pro Vás po hoooodně dlouhé době beauty článek, tak snad to bude pro Vás alespoň příjemná změna, protože poslední dobou jsem vkládala spíše jen outfity :-)
Každá z nás touží po dokonalé pleti bez chybičky, ale málokterá z nás se jí může pyšnit. Na druhou stranu, v dnešním době sociálních sítí a všemožných aplikací, už není problém si jí alespoň virtuálně vytvořit. Ale k čemu nám to je? Aby jsme se ostatním ukazovali v tom správném světle, které nám určuje dnešní doba a předepisuje nám nějaké ideály krásy? Důležité je v první řadě to, jak se cítíme, protože to, jak se cítíme, ovlivňuje to, jak vypadáme.
Myslím si, že můžu mluvit za všechny ženy, když řeknu, že problematická pleť dokáže pěkně zamávat s psychikou a sebevědomím každé z nás. Když se ráno probudíte, a najednou zjistíte, že za pár dní Vás čeká menstruace a Váš obličej vypadá snad ještě hůř, než v období puberty. Nebo, když najednou zjistíte, že Vaše póry jsou čím dál viditelnější a vy proti tomu nemůžete nijak bojovat. Těch problémů je spousty, ale věřím, že každá si to někdy zažila.
Já jsem nikdy neměla problémy s pletí, vždy jsem používala buď nějaké tónovací krémy, nebo pouze slabě krycí make-up pro sjednocení. Ani jsem se o pleť nějak zvlášť nemusela starat – stačilo běžné odlíčení pleti a nějaká ta Nivea a tím to haslo.
Je mi jasné, že s věkem se pleť zákonitě horší, u mě to ale začalo stresy, asi tak před 2 lety. Korunu jsem tomu nasadila, když jsem se rozhodla vysadit antikoncepci. Od té doby bojuju s nedokonalostmi, pupínky a drobnými jizvičkami. Také mě začaly trápit rozšířené póry, což je důsledek mé momentální špatné životosprávy a také kouřením ( hlavně, že to vím a ještě se to nestydím přiznat :-D ). Péče o pleť je jedna věc a krytí druhá. My se dnes společně podíváme, jak tyto nedokonalosti zakrýt. Ale nebojte, o to, jak pečovat o problematickou pleť se s Vámi také brzy podělím!
Co se týče krytí, důležité je, vybrat ten správný make-up – jedním z TOP krycích make-upů na trhu, je právě Vichy Dermablend. Vichy přišlo s vylepšeným dermablendem, tedy Dermablend 3D. Tento make-up je určen pro mastnou pleť se sklonem k akné, slibuje vysoký stupeň krytí, a to BEZ EFEKTU MASKY! Kromě krytí nedokonalostí také vyrovnává povrch pleti, a vydrží až 16hodin. No, a jak tedy obstál?

  • Opravdu perfektně kryje už v jedné vrstvě, poradil si jak s drobnými pupínky, tak s těmi většími. Také s jizvičkami nebo třeba pihami!
  • Má příjemnou pěnovo-krémovou konzistenci, která se dobře nanáší.
  • Skutečně vyrovnává povrch pleti – samozřejmě pokud se Vám udělá nějaký vystouplý vřídek, zázraky nečekejte, ale s těmi drobnými si hravě poradí!
  • Co oceňuji asi nejvíce, že nedělá efekt masky! Což se u vysoce krycích make-upů stává naprosto běžně. Netuším, co udělá ve více vrstvách, protože make-upy nevrstvím.
  • Určitě bych také chtěla vyzdvihnout nejen praktické, ale také hezké balení v tubě. Černo-stříbrný obal působí „luxusnějším“ dojmem, což se o jeho předchůdci říci nedalo. Balení v tubě mám nejraději, protože si vymáčknete tolik, kolik skutečně potřebujete a je navíc hygienické.
  • Má i skvělou výdrž, ráno nanesu a vydrží mi celých 8 hodin  v práci, což je pro mě dostačující. Bohužel 16-ti hodinovou výdrž nečekejte.
  • Bravurně dokáže zmatnit, což je vlastně taková výhoda nevýhoda. Pokud nemáte mastnou pleť, tak Vám bych make-up rozhodně nedoporučila. Pokud máte suchou pleť a mastí se Vám třeba jen T-zóna, tak se domnívám, že může tvořit na obličeji „šupinky“.
  • Make-up by údajně měl také redukovat nedokonalosti a celkově zlepšit pleť. Tady jsem na pochybách. Ano, moje pleť se skutečně zlepšila, ale na druhou stranu, make-up nepoužívám ještě tak dlouho, abych dokázala s jistotou říci, zda-li je to zásluha Dermablendu nebo něčeho jiného.
  • Co se týče odstínů, na výběr jsou 4. Já osobně bych ocenila nějaký odstín se žlutým podtónem, protože nejsvětlejší odstín má růžový podtón a odst. 25 NUDE, který mám, je maličko do oranžova – ačkoliv se pak pleti přizpůsobí a vypadá přirozeně. Což bych tedy ohodnotila takovým malým mínusem.
  • CENA se pohybuje kolem 500-600,-Kč což si myslím není nějaká horentní suma za tak skvělý make-up

Pokud bych to měla shrnout v jedné jediné větě: Za mě je to ten nejlepší make-up, jaký jsem doposud vyzkoušela!

Doufám, že se Vám dnešní článek líbil a klidně mi do komentářů napište, jestli s ním máte zkušenosti. Budu ráda i za Vaší zpětnou vazbu! :-)

Mějte se moc hezky miláčkové ♥ Vaše Nela.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

FacebookPinterestTwitter
0

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.