zvětšení rtů v esthé laser clinic

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Krásné sobotní poledne!

Jak jistě všichni víte z facebooku, minulý týden jsem byla na zvětšení rtů v  Esthé Laser Clinic. Myslím si, že kliniku Esthé není potřeba nijak sáhodlouze představovat, protože jistě většina z Vás tuto prestižní kliniku zná. Přeci jen pár slov ale řeknu. Esthé je prestižní odborná klinika, která již více jak 15 let nabízí své nadstandardní služby v oblasti laserové estetické medicíny, korektivní dermatologie, dermatologie, ORL a cevní problemtiky. Určitě stojí za zmínění také vysoká profesionalita na pracoviště, moderní technické vybavení a individuální přístup ke každému klientovi, kterými se může tato klinika pyšnit! A přesně tohle jsou ty důvody, proč jsem si vybrala právě Esthé! Při výběru jsem hleděla hlavně na profesionalitu, dlouholeté zkušenosti a praxi, a také ohlasy široké veřejnosti, které má Esthé ve všech směrech jen pozitivní!

A teď už k samotnému zákroku, zvětšení rtů mi prováděla skvělá paní doktorka MUDr. Kateřina Fajkošová, pokud by Vás zajímalo o paní doktorce více, můžete se dočíst TADY. Paní doktorka Fajkošová je korektivní dermatoložka a na klinice Esthé se specializuje na Mezoterapie, PRP, aplikace výplní a jejich vhodná kombinace s ošetřením laserem. Paní doktorka je moc milá, ochotná, všechno perfektně vysvětlí a hlavně poradí. Zkušeným okem odborníka sama nejlíp ví, co je pro Vás to nejlepší, takže Vám dokáže poradit tak, abyste byli co nejvíce spokojení. Mým hlavním přáním bylo, aby vše vypadalo naprosto přirozeně, a abych neměla rty jako „kačer“.
Rty jsme zvětšovaly inejkční gelovou výplní TEOSYAL na bázi kyseliny hyaluronové, která je známá svým velmi pomalým vstřebáváním a vysokou biokompatibilitou (snášenlivost látek). Kyselina hyaluronová je látka, která je tělu vlastní a zachovává úroveň hydratace pleti a zvyšuje její napětí. Proto se nejčastěji využívá k vyhlazení vrásek nebo k modelaci a zvětšení rtů.
Tato metoda mi přijde pro mne jako nejvhodnější a zároveň nejšetrnější, jelikož na plastickou operaci bych si asi netroufla.
A teď už k průběhu samotného zákroku! První věcí bylo vyplnění krátkého dotazníku – je potřeba zjistit, zda-li nemáte alergii na něco, apod. Poté jsem si musela odlíčit make-up ( takže se na fotkách nelekněte mojí pleti :-)) a následně mi byla na oblast rtů nanesena umrtvovací pasta. Je samozřejmě na každém, zda-li ji bude chtít nebo ne. Pasta působí během několika minut a po cca 20minutách byla pusa znecitlivěna.
Začalo se horním rtem, kde jsem nic necítila, jen občas drobné píchnutí, které však nebolí. Co bylo ovšem pro mě skvělou zprávou, že rty vůbec neotékaly! Necítila jsem žádné nepříjemné pnutí, tlak, zkrátka nic! Paní doktorka se mě v průběhu ptala, zda-li se cítím dobře, jestli mě nic nebolí nebo jestli mi není nevolno.
Spodní ret jsem i přes umrtvující pastu lehounce cítila, ale nebyla to vyloženě bolest.
Když mi paní doktorka dala do ruky zrcátko, ať se podívám, jestli mi to takhle vyhovuje nebo budu chtít ještě někde přidat, nevěřila jsem svým očím. Žádné otoky, krev, modřinky, prostě nic! Tohle považuji za největší výhodu, že okamžitě vidíte výsledek, jak rty vypadají. Nemusíte čekat několik dní, než otok opadne a pak chodit na případné korekce. Je vidět, že paní doktorka je skutečný odborník, protože se nekonaly žádné modřinky a ani krev netekla. Je to způsobeno odborností lékaře, který ví, kam správně píchnout, tak aby nezasáhl cévku, což se paní doktorce podařilo.
Důležité je také to, že jsem necítila žádnou bolest ani nepříjemné pnutí či tlak. Zhruba po půl hodince odezněl účinek umrtvující pasty a já měla rty konečně citlivé. Rty mě nebolely, možná byly trošku citlivé, což je samozřejmě způsobeno větším objemem.
Byla jsem nadšená a to především z výsledku. Paní doktorce se podařilo rty zvětšit tak, aby rty vypadaly přirozeně a vlastně ani nikdo nepozná, že mám rty zvětšené, což bylo moje hlavní přání. V blízké době bych také měla jít na kontrolu, takže uvidím, zda-li ještě trošku přidat nebo ne.

Chtěla bych tímto moc poděkovat paní doktorce Fajkošové, za krásné rty, skvělý přístup, a perfektně odvedenou práci. Pokud i vy uvažujete nad zvětšením rtů, určitě se objednejte k paní doktorce Fajkošové, protože tam máte spokojenost zkrátka zaručenou! A právě proto, jsem se rozhodla ještě pro 2 zákroky, o kterých se tu určitě také dočtete. Není zkrátka nad to, se svěřit do rukou opravdových profesionálů, kteří Vám mohou pomoci s Vašimi nedokonalostmi či trápeními. Pokud i Vám záleží na tom, jak vypadáte, jak se cítíte, určitě se neváhejte obrátit právě na kliniku Esthé. Není nic, co by nedokázali! :-)
Na klinice si můžete kromě zvětšení rtů, nechat odstranit vrásky, omladit pleť (rejuvenace), hydratovat pleť (mezoterapie), odstranit tetování, plazmaterapie, vyléčit akné, odstranit nežádoucí chloupky pomocí laserové terapie.. a mnohem mnohem víc! Přehled všech služeb naleznete ZDE. Jsem si jistá, že budete stejně spokojený a nadšený, tak jako já!

Pokud byste měli jakékoliv otázky, klidně se mě v komentářích ptejte, ráda Vám na vše odpovím :) Na samém konci najdete fotky před a po, tak se určitě mrkněte a posuďte sami! Budu ráda za každý Váš názor!

Užívejte víkend a mějte se moc krásně!

S láskou, Vaše N.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

s umrtvující pastou

s umrtvující pastou

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

PŘED / PO (finální výsledek s make-upem)

PŘED / PO (finální výsledek s make-upem)

FacebookPinterestTwitter
7

7 komentářů u „zvětšení rtů v esthé laser clinic

 1. Mia

  Ahojky, musím uznat, že výsledek je naprosto super, myslíš si, že se tím dá srovnat uričtá nerovnost, nesouměrnost rtů??? prosím tě a napíšeš cenu zákroku???

  1. Nela Turková Autor příspěvku

   Myslím si, že by neměl být problém, lze kromě zvětšení objemu také upravit kontury a zkorigovat asymetrii, ale chce to určitě se nejprve paní doktorce ukázat a domluvit se s ní. Ceny jsou hodně individuální, ale pohybuje se to tak 7-9tis. :-) Kdyby cokoliv, klidně se ptej! Měj se krásně :-* Nela

 2. Katerina

  Krasny!:-) zajimala by me i fotka bez make-upu, moc Ti to slusi. Kolik byla konkretne cena Tveho zakroku?

  1. Nela Turková Autor příspěvku

   Děkuji! :) Cena byla zhruba kolem 9tis. ale jak už jsem psala, je to hodně individuální.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.