Zvětšení rtů v Glamour Aesthetic Clinic

 

DSC_0463

Jak víte, dne 28.1. jsem podstoupila zvětšení rtů na klinice Glamour Aesthetic v Praze, více zde. Ve čtvrtek 27.3. jsem kliniku navštívila znovu, abych zašla na kontrolu a pan doktor zhodnotil konečný výsledek. Při té příležitosti jsem nafotila kliniku nově po rekonstrukci.
Na klinice mě příjemně přivítali a než jsem přišla na řadu, tak jsme se pobavili o tom, jak jsem byla spokojená a zda-li budu chtít přidat. Vzhledem k tomu, že jsem maximálně spokojená, tak jsem se rozhodla nechat to, jak to je. Je fakt, že občas mám pocit, že bych chtěla větší ( člověk si tak rychle zvykne :) ), ale přítel, rodina i mé okolí, ostatně i já sama jsem usoudila, že nechci, aby to vypadalo nepřirozeně, a to i proto, že mám drobný obličej a velké rty by mi prostě neslušely. Poté jsme se pobavili o implantátech a zvětšení prsou vlastním tukem, jelikož mne toto téma poměrně zajímá, takže jsem se ptala, jaká metoda je lepší, apod. Třeba se někdy v budoucnu odvážím :-)

Po chvilce jsem přišla na řadu, pan doktor MUDr. Mahdi Nasab, který mi zvětšení prováděl byl z výsledku nadšený a sám mi řekl, že by už nezvětšoval, že rty jsou dostatečně velké, úměrně k mému obličeji. Sledovali jsme fotky, jak rty vypadaly před a nyní a změna je tu skutečně veliká. Jelikož jsem neměla téměř žádné rty, obzvlášť ten horní, tak je změna opravdu hodně viditelná :-) Sám pan doktor řekl, že i přesto, že je doktor, tak by nepoznal, že mám rty zvětšené, že jsou naprosto přirozené ! Což mne samozřejmě velice potěšilo, protože o to mi přesně šlo. Pan doktor se mne zeptal, jak se cítím já, jak jsem spokojená a zda-li bych chtěla ještě zvětšit, samozřejmě jsem nemohla jinak, než pět samou chválu :-) Pan doktor je velice milý, lidský a hlavně je soudný, což oceňuji nejvíce. Protože na mnohých klinikách, Vám řeknou, že by to chtělo ještě více, jen aby z Vás vytáhli další peníze ! A vy pak vypadáte nepřirozeně, v horším případě jako kačer ! Já jsem do toho šla s tím, že chci, aby byl výsledek co nejpřirozenější a přiznám se, že jsem se obávala, aby rty nebyly moc velké. Dle mého není nic horšího než, když si někdo nechá udělat obrovské a nevkusně vypadající rty. Chce to dělat s rozmyslem a je potřeba si uvědomit, že je to zásah do obličeje, a stejně jako obočí, tak i rty Vám dodávají výraz. Jsem moc ráda, že jsem podstoupila zvětšení rtů právě na klinice Glamour Aesthetic, tým lidí je naprosto skvělý, poradí, pomohou, pan doktor je moc šikovný, ale co je hlavní, výsledek nemohl být lepší. Vzhledem k tomu, že jsem si na rty už zvykla, vůbec necítím, že bych měla někde něco „navíc“, rty jsou normálně citlivé, zkrátka jako mé, jen jsou větší :-) A upřímně říkám, že už bez nich nedokážu být ! :-) Kyselina Hyaluronová vydrží ve rtech cca 6 měsíců, někomu i déle. Vše závisí na pitném režimu, pokud pravidelně a často doplňujete tekutiny, tak Vám kyselina hyaluronová vydrží třeba i rok. Já po uplynutí této doby rozhodně kliniku Glamour navštívím znovu. Pokud i Vy máte nějaký nedostatek, který byste rádi změnili nebo vylepšili, neváhejte se obrátit na kliniku Glamour, kde se o Vás postará tým těch nejlepších lékářů a odborníků. Na klinice si kromě zvětšení rtů můžete nechat zvětšit prsa, pozvednout víčka, nechat přenést tuk (prsa, boky..) nebo třeba podstoupit liposukci. Pokud Vás zajímá práce lékářů, fotografie před a po nebo ceny, navštivte stránky kliniky: http://www.glamourclinic.cz/
Tímto bych chtěla poděkovat paní Imě Weberové za skvělou spolupráci, zprostředkování a vřelý přístup. Dále samozřejmě panu doktorovi MUDr. Mahdi Nasab, za skvělý výsledek, profesionální přístup, a celkově celé klinice Glamour Aesthetic, že se díky ním cítím lépe a zbavila jsem se svého „komplexu“ :-) DĚKUJI !
Ráda bych klinice Glamour touto cestou popřála mnoho úspěchů a spokojených zákazníků a už teď se těším na další setkání ! :-)

DSC_0462 DSC_0464 DSC_0468 DSC_0480 DSC_0483 DSC_0484 DSC_0493

Rty nyní - 2 měsíce po zvětšení

Rty nyní – 2 měsíce po zvětšení

FacebookPinterestTwitter
2

2 komentáře u „Zvětšení rtů v Glamour Aesthetic Clinic

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.